Връщане

Мога ли да върна получени продукти?

Ние приемаме обратно поръчани и неизползвани продукти в рамките на 14 работни дни от получаване на стоката. Като потребители имате право да се върнете поръчаните стоки в срок от в случай, че те не са използвани, не е увредена цялостта на опаковката им и са в запазен търговския вид (всички етикети, стикери и т.н. трябва да са на стоката) във вида, в който са получени и условията по чл.55 от ЗЗП. Възстановяваме стойността на продуктите, без стойността на доставката. Продуктите да бъдат изпратени с опция за преглед на пратката преди приемането й.

За повече информация, моля запознайте се с „Общите условия“

Мога ли да отменя направена вече поръчка?

В усилията ни да доставим поръчките да нашите потребители възможно най-бързо, Вашата поръчка след натискане на бутона „Поръчвам“ не може да бъде отменена или променена.  Но вие може да върнете продукти, след като сте ги получили. Моля вижте как в секция: „Връщане на стоки“ в Общите условия.